JĘZYK CHIŃSKI W WARSZAWIE NA ŻOLIBORZU – WITAMY W KRAINIE MAGICZNYCH ZNAKÓW, SMOKÓW I EGZOTYCZNYCH SMAKÓW

Kasia w Pekinie
Język chiński na Żoliborzu w szkole IN WONDERLAND, czyli nauka pełna wielu magicznych i tajemniczych znaków. Zajęcia indywidualne oraz w grupach, raz albo dwa razy w tygodniu, a dla bardziej zaawansowanych możliwy kurs języka biznesowego. Zajęcia prowadzi Kasia, absolwentka sinologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz sinologii uniwersytetu w Xiamen (Chiny), która pracuje jako lektor, tłumacz oraz szkoleniowiec w zakresie komunikacji międzykulturowej i negocjacji z partnerami z Azji Południowo-Wschodniej. Kasia już od kilku lat pokazuje na swoich zajęciach, że język chiński jest dla Polaków ŁATWY :-) Chińska gramatyka jest prosta, wymowa wielu głosek zbliżona do polskich (ż, ź, ś, ć, dż, dz, itd.), a nauka znaków to sama przyjemność!

Zajęcia prowadzi również Aneta, która ukończyła sinologię na prestiżowym Uniwersytecie Alberta Ludwika we Freiburgu w Niemczech. Aneta studiowała również przez 1,5 roku na Uniwersytecie w Nanjing, w Chinach.

A także Marta, która ukończyła sinologię na Uniwersytecie Warszawskim, po czym dwa lata spędziła w Chinach na Uniwersytecie Qingdao. Uczy chińskiego od ponad trzech lat - dzieci, młodzież i dorosłych, ma też doświadczenie jako tłumaczka.

   

     Język chiński IN WONDERLAND   Język chiński na Żoliborzu   Język chiński - magiczne znaki   Język chiński Warszawa Żoliborz IN WONDERLAND

Chiński jest "językiem angielskim Azji", językiem uczonym i używanym w Korei, Japonii, Tajlandii, Singapurze, Malezji czy Wietnamie. Jest też znakomitą inwestycją w swój rozwój, szczególnie biorąc pod uwagę szybki wzrost znaczenia Chin na arenie międzynarodowej.

Cennik zajęć indywidualnych:Magiczny język chiński
60 minut - 100 zł,
90 minut - 145 zł

Cennik zajęć grupowych przy 2 osobach;
60 minut - 60 zł,
90 minut - 85 zł

Cennik zajęć grupowych przy 3-4 osobach;
60 minut - 45 zł,
90 minut - 65 zł

Podane ceny brutto w przypadku grup są obowiązujące wyłącznie w ramach kursu semestralnego. Dla większej efektywności i przyjemności proponujemy dwa spotkania w tygodniu :)

 Język chiński Warszawa  Język chiński na Żoliborzu IN WONDERLAND  Język chiński Żoliborz IN WONDERLAND  Język chiński Warszawa Żoliborz  Język chiński Żoliborz

Jeśli jedziesz do Chin na targi lub spotkania z kontrahentami proponujemy przyspieszony kurs języka chińskiego dla początkujących z elementami chińskiej kultury biznesu: elementy negocjacji i komunikacji międzykultrowej (Dlaczego Chińczycy są zawsze uśmiechnięci? Dlaczego zawsze przytakują?) i garść informacji z kultury i historii Chin, które pozwolą Państwu zrobić dobre wrażenie na chińskich partnerach.

A na początek kilka znaków z języka chińskiego, których można nauczyć się dzięki technice obrazkowej, zaczerpniętych z podręcznika Shao Lan "Chineasy. Nowy sposób czytania po chińsku". Więcej na http://www.polityka.pl/galerie/1620369,1,latwy-sposob-na-trudny-jezyk-chinski.read

Poniżej natomiast artykuł o wpływie języka chińskiego na rozwój umysłu:
http://theconversation.com/if-you-speak-mandarin-your-brain-is-different-37993

 Język chiński IN WONDERLAND Alicja Zielińska-Biegaj    Chiny