NAUCZYCIELE w szkole IN WONDERLAND na Żoliborzu – JĘZYK ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, CHIŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, FRANCUSKI I SZWEDZKI

Alicja Zielińska-Biegaj - nauczycielka języka angielskiego i właścicielka szkoły IN WONDERLAND na Żoliborzu

Zajęcia, które prowadzę, są dla mnie czymś więcej niż tylko przekazywaniem wiedzy. Dzięki nim poznałam wielu wspaniałych ludzi, od których dużo się nauczyłam i uczę się nadal. Wierzę, że każde spotkanie z drugim człowiekiem może być inspirujące i sama również staram się taka być; rozwijać i poszerzać horyzonty wykraczające poza zwykłą, standardową naukę, wkraczające do krainy czarów - po prostu magiczne. Bardzo się cieszę, że w tej "podróży" są ze mną inni, fantastyczni nauczyciele.

 

 

 

 

 

 

 

Marcin

Marcin - język angielski na poziomie nativeTelephone speakera (również biznesowy) i tytuł doktora

Absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończył również dwa kierunki studiów podyplomowych z pedagogiki i metodyki nauczania. Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. Lektor z wieloletnim doświadczeniem na warszawskich uczelniach (WUM, WAT, AON) koncentrujący się na indywidualnych potrzebach edukacyjnych Uczniów. W dydaktyce chętnie wykorzystuje multimedia. Dzięki wyśmienitym kwalifikacjom (jeszcze dodatkowo CELTA) i przyjaznym usposobieniu zapewnia bardzo wysoki poziom zajęć w sympatycznej atmosferze. Potrafi oczarować swoją wiedzą i erudycją. Doskonale sprawdza się też w tłumaczeniach. Prywatnie pasjonat gier komputerowych. Uwielbia komedie Stanisława Barei oraz „Rodzinę Soprano”.

 

 

 

 

Kasia - język angielski i hiszpański

Hola, cześć, hello! Mam na imię Kasia i moją największą pasją są języki obce. Skończyłam filologię angielską w Gdyni i na jednej z hiszpańskich uczelni otrzymałam tytuł magistra, który uprawnia mnie do nauczania języka angielskiego. Miłość do Hiszpanii, jej kultury i zwyczajów zmotywowała mnie do podjęcia kolejnych studiów magisterskich, tym razem z nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Uwielbiam pracę z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. W każde zajęcia wkładam dużo serca i staram się je przygotować jak najlepiej. Doświadczenie w roli nauczyciela nabywałam również w Hiszpanii. Jestem zwolenniczką aktywnego nauczania, gdzie to sam uczeń gra pierwsze skrzypce i z pomocą nauczyciela odkrywa tajniki danego języka. Mam nadzieję, że na moich zajęciach będą Państwo nie tylko wzbogacać swoją wiedzę, ale także czerpać przyjemność, spędzając miło czas. Do zobaczenia! :)

 

 

 

 

 

 

Juan José  -  język hiszpański

¡Hola! Nazywam się Juan José i zapraszam serdecznie na zajęcia z języka hiszpańskiego. Jestem absolwentem filologii angielskiej i ukończyłem również studia magisterskie, które przygotowały mnie do wykonywania zawodu nauczyciela języków obcych. W obu przypadkach moją specjalizacją była lingwistyka stosowana. Wierzę w komunikacyjne nauczanie języka, czyli w jedną z metod nieco oddalonych od tradycyjnego kształcenia, gdzie to uczniowie odgrywają na zajęciach główną rolę. Bardzo lubię swoją pracę. Wkładam w nią całą moją energię. Nauczanie języka ojczystego to dla mnie coś pięknego i niezwykle motywującego. Jeśli chodzi o mój charakter to uważam siebie za osobę uprzejmą i ciekawą świata. Moją pasją, której poświęcam większość wolnego czasu jest nauka języków obcych. Niemniej jednak interesuję się także sportem, weksylologią i historią.

 

 

 

 

 

Aneta - język chińskiAneta - język chiński i niemieckiAneta - język chiński i niemiecki

Witam serdecznie, mam na imię Aneta. Z wykształcenia jestem sinologiem i germanistą. Ukończyłam studia z sinologii na prestiżowym Uniwersytecie Alberta Ludwika we Freiburgu (Niemcy). Studiowałam również 1,5 roku na Uniwersytecie w Nanjing, w Chinach. Studia sinologii, moje wielomiesięczne pobyty w Chinach w celach biznesowych, jak również doświadczenie jako tłumacz i lektor są potwierdzeniem moich wysokich kompetencji językowych. Z uwagi na to, że moją pasją jest uczenie się języków obcych, wiem jak ważną rolę w zdobywaniu wiedzy językowej odgrywa kompetentny nauczyciel. Ponieważ jestem osobą otwartą, komunikatywną i kreatywną, umiem zaskarbić sobie sympatię uczniów i sprawiam, że nauka języka przynosi im wiele przyjemności. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia! :)