NAUCZYCIELE w szkole IN WONDERLAND na Żoliborzu – JĘZYK ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, CHIŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI I FRANCUSKI

Alicja Zielińska-Biegaj - nauczycielka języka angielskiego i właścicielka szkoły IN WONDERLAND na Żoliborzu

Zajęcia, które prowadzę, są dla mnie czymś więcej niż tylko przekazywaniem wiedzy. Dzięki nim poznałam wielu wspaniałych ludzi, od których dużo się nauczyłam i uczę się nadal. Wierzę, że każde spotkanie z drugim człowiekiem może być inspirujące i sama również staram się taka być; rozwijać i poszerzać horyzonty wykraczające poza zwykłą, standardową naukę, wkraczające do krainy czarów - po prostu magiczne. Bardzo się cieszę, że w tej "podróży" są ze mną inni, fantastyczni nauczyciele.

 

 

 

Marcin - język angielski na poziomie native speakera (również biznesowy) i tytuł doktora

Absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończył również dwa kierunki studiów podyplomowych z pedagogiki i metodyki nauczania. Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. Lektor z wieloletnim doświadczeniem na warszawskich uczelniach (WUM, WAT, AON) koncentrujący się na indywidualnych potrzebach edukacyjnych Uczniów. W dydaktyce chętnie wykorzystuje multimedia. Dzięki wyśmienitym kwalifikacjom (jeszcze dodatkowo CELTA) i przyjaznym usposobieniu zapewnia bardzo wysoki poziom zajęć w sympatycznej atmosferze. Potrafi oczarować swoją wiedzą i erudycją. Doskonale sprawdza się też w tłumaczeniach. Prywatnie pasjonat gier komputerowych. Uwielbia komedie Stanisława Barei oraz „Rodzinę Soprano”.

 

 

Adriana - język hiszpański

Hola, Me llamo Adriana Elizabeth. Soy mexicana. nativa del Idioma Español. Me encanta enseñar y tengo experiencia trabajando con niños, adolescentes y adultos y de todos los niveles. Tengo 19 años enseñando el idioma en Polonia. Me gradué en la maestria de Informatica en Xalapa, Veracruz, México. Soy paciente, divertida y me encanta compartir conocimiento interesante de mi cultura. Te invito cordialmente a mis lecciones :)

Cześć, nazywam się Adriana Elizabeth. Jestem Meksykanką i dlatego rodowity język hiszpański. Uwielbiam uczyć i mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach. Od 19 lat uczę języka hiszpańskiego w Polsce. Ukończyłam z tytułem Magistra Studia Informatyczne w Xalapa, Veracruz, Meksyk. Jestem cierpliwa, zabawna i uwielbiam dzielić się ciekawą wiedzą o mojej kulturze. Serdecznie zapraszam na moje lekcje :)

 

 

 

Aneta - język chiński i niemiecki

Witam serdecznie, mam na imię Aneta. Z wykształcenia jestem sinologiem i germanistą. Ukończyłam studia z sinologii na prestiżowym Uniwersytecie Alberta Ludwika we Freiburgu (Niemcy). Studiowałam również 1,5 roku na Uniwersytecie w Nanjing, w Chinach. Studia sinologii, moje wielomiesięczne pobyty w Chinach w celach biznesowych, jak również doświadczenie jako tłumacz i lektor są potwierdzeniem moich wysokich kompetencji językowych. Z uwagi na to, że moją pasją jest uczenie się języków obcych, wiem jak ważną rolę w zdobywaniu wiedzy językowej odgrywa kompetentny nauczyciel. Ponieważ jestem osobą otwartą, komunikatywną i kreatywną, umiem zaskarbić sobie sympatię uczniów i sprawiam, że nauka języka przynosi im wiele przyjemności. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia! :)